Garantijos ir pasitikėjimas Greitis ir efektyvumas
Pastatų, patalpų, butų apžiūros akto sudarymas
Isigyjant pastatą, patalpas, būstą ar kitą statinį rekomenduojama atlikti būklės įvertinimą prieš pasirašant įsigijimo (pirkimo-pardavimo) sutartį. Priešingu atveju pasirašius pirkimo-pardavimo sutartį pretenzijas pateikti bus sudėtinga, arba nebeįmanoma jei kitaip nenumato sutartyje numatytos sąlygos. UAB "STATYBOS INŽINERINIS VALDYMAS" specialistai atliks Jums statinio, patalpų ar buto apžiūrą ir pateiks ataskaitą dėl būklės įvertinimo.

Kontaktai:
UAB „STATYBOS INŽINERINIS VALDYMAS“
Tel. 8-611-14710
vidas.g@sivaldymas.lt

 
Partneriai

Paieškos optimizavimas

Ką mes atliekame

UAB „STATYBOS INŽINERINIS VALDYMAS“ – tai įmonė, kurioje dirba kvalifikuoti statybos specialistai – inžinieriai, kurie dirba tam, kad sukurti jums naudingą ir kokybišką statybos produktą.

Image

  • STATYBA – tai veikla, kurios tikslas – įgyvendinti statybos produkto idėją, pastatyti naują, rekonstruoti, remontuoti ar nugriauti esamą statinį.
  • INŽINERINIS – tai kvalifikuotų specialistų - inžinierių žiniomis (skaičiavimais, technologiniais ir teisiniais reikalavimais) pagrįstas sprendimas, sudarantis produkto kuriamąją ar esamąją vertę.
  • VALDYMAS yra profesija ir valdymą kaip praktinę discipliną dar būtina atskirti ir nuo supratimo, kad valdymas yra menas, mokslas ir sveikas protas. 
daugiau