Ką mes atliekame?

UAB „STATYBOS INŽINERINIS VALDYMAS“ – tai įmonė, kurioje dirba kvalifikuoti statybos specialistai – inžinieriai, kurie dirba tam, kad sukurti jums naudingą ir kokybišką statybos produktą.

Image

  • STATYBA – tai veikla, kurios tikslas – įgyvendinti statybos produkto idėją, pastatyti naują, rekonstruoti, remontuoti ar nugriauti esamą statinį.
  • INŽINERINIS – tai kvalifikuotų specialistų - inžinierių žiniomis (skaičiavimais, technologiniais ir teisiniais reikalavimais) pagrįstas sprendimas, sudarantis produkto kuriamąją ar esamąją vertę.
  • VALDYMAS yra profesija ir valdymą kaip praktinę discipliną dar būtina atskirti ir nuo supratimo, kad valdymas yra menas, mokslas ir sveikas protas. 

Mūsų didžiausias turtas tai mūsų komandoje dirbantys specialistai, kurie vadovaujantis savo žiniomis priima racionalius sprendimus, suteikia statybos konsultacijas, sukuria kokybišką statybos projektų valdymą ir įgyvendina įvairiausius projektus atitinkančius užsakovo poreikius.

Mūsų įmonė statybos darbų neatlieka, ji dirba su rangovais – specialistais, kurie atlieka darbus. Įmonė atlieka statybos konsultacijas, statybos techninę priežiūrą, teikia ekspertizės paslaugas, organizuoja ir valdo statybos procesus.

Mūsų įmonės tikslas, ginti užsakovo interesus visais statybos klausimais ir užtikrinti aukščiausią kokybę. Valdant statybos darbus nepriklausant rangovo įmonei, paprasta užtikrinti kokybę užsakovo naudai.

PO GERŲ DARBŲ SEKA GERI ŽODŽIAI.